MAAR NEDİR?

Asay Grup olarak kültürümüzde bulunan iyicil sektörlere yatırım yapmanın en güzel yansımalarından birisi de Katma Değerli Distribüsyon/Dağıtım kanalımız aSAY VAD’dır, Maar markasını ve ürünlerini oluşturmuştur.

aSAY VAD; grup şirketlerinden gelen birikim ve çözümsel yaklaşım kültürü sayesinde; müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştıracak ve yaşam tarzlarına uygun bir ortam yaratabilmek amacıyla kullanılan Akıllı Ev ve Otomasyon Teknolojileri ürünlerinin yanı sıra, çözümleri bütünleştirilmiş olan tamamlayıcı ürünlerin distribütörlük ve temsilciliklerini yürütmektedir. Tüm bu ürünleri, hepsine değer katan Maar akıllı ev sistemi yazılımı ile sunabilmektedir.

aSAY VAD’nin “değer katma” ilkesi ile geliştirilen Maar yazılımının ilk çalışmaları 2009 yılında başlamıştır. Yazılımımız TEYDEB desteği ile argemiz bünyesinde geliştirilmiştir. Bu yazılımla çalışmak üzere özel olarak Maar markası için hazırlanan donanımlarımızın ise üretimleri yurt dışında yapılmaktadır.

Uzmanlaşmış kadromuz ve yetkin yazılımımız ile müşterilerimize kendi yaşam tarzlarına ve kişisel zevklerine uygun çözümler üreterek hayatlarını kolaylaştırırken, tüm müşterilerimize 7 x 24 kaliteli hizmet almanın keyfini büyük mutlulukla yaşatıyoruz.

Akıllı Ev ve Otomasyon sistemlerinin bir lüks olmaktan ziyade gereksinim olmaya başladığı günümüz koşullarında, enerji verimliliği sağlayan çözümlerimiz, müşterilerimizin seçimlerinde tercih sebebi olmaktadır.

Neden Farklıyız?

  • Kolay Arayüz
  • Hızlı Kullanım
  • Deneyimli Kadro
  • Ekonomik Çözümler
  • Kişiselleştirilebilme